Cromwell kończy rozbudowę centrum handlowego Janki w Polsce

Cromwell Property Group („Cromwell”) ogłasza otwarcie centrum handlowego Janki w Warszawie, w Polsce, po zakończeniu znacznej rozbudowy i przebudowy o wartości 65 milionów euro.

W ciągu pierwszych pięciu dni od otwarcia, Centrum, które zostało powiększone o 21 000 mkw. do łącznej liczby 94 000 mkw. powierzchni do wynajęcia, odwiedziło około 110 000 osób. Oprócz rozbudowy, centrum zostało przekształcone w celu uwzględnienia bardziej zróżnicowanej oferty najemców obiektów handlowych i rekreacyjnych, co znacznie poszerza ofertę klientów.

Głównymi najemcami w Janki Center są duże marki, takie jak Leroy Merlin, Media Markt, Cinema City i hipermarket Auchan, które uzupełnia 170 średniej wielkości sklepów, w tym Zara, Bershka, Stradivarius, Oysho, C&A, Go Sport, H&M, KappAhl, Kazar, New Yorker, Reserved, Rossmann
i Sephora.

Wśród nowości jest nowa strefa gastronomiczna o nazwie Restaurama - z 20 lokalami, w tym restauracjami serwującymi dania z całego świata.

Istnieje również bezpłatny parking z ponad 3000 podziemnymi i naziemnymi miejscami, które obejmują 40 elektrycznych punktów ładowania.