Usługi

Firma Cromwell oferuje swoim partnerom inwestycyjnym, kapitałowym i z sektora bankowego w pełni zintegrowany pakiet usług wychodzących naprzeciw ich potrzebom w zakresie zarządzania inwestycjami w nieruchomości.  

Ten wyjątkowy model biznesowy łączy umiejętności naszych lokalnych zespołów, zintegrowanych w ramach naszej dużej globalnej platformy zarządzania inwestycjami, w skład których wchodzą specjaliści w zakresie księgowości, finansów oraz zagadnień prawnych i podatkowych. 

Nasz zespół zarządców inwestycji, aktywów i finansów w Europie Środkowej świadczy usługi w następujących obszarach:

Zarządzanie inwestycjami

poszukujemy lokalnie i wykorzystujemy obiecujące możliwości inwestycyjne spełniające zróżnicowane wymagania naszych inwestorów, a także dokonujemy analizy rynku środkowoeuropejskiego.

READ MORE

Zarządzanie aktywami

prowadzimy dialog z naszymi najemcami, aby mieć pewność, że wszystkie ich potrzeby są spełniane oraz że nasze nieruchomości są w całości wynajmowane i zarządzane bez przekraczania ustalonych budżetów.

READ MORE

Zarządzanie projektami

oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania projektami, związane z pracami remontowymi, konserwacyjnymi, dotyczącymi przebudowy i innymi.

READ MORE