Fundusze i mandaty

Fundusze i mandaty firmy Cromwell zarządzane są w imieniu wielu globalnych inwestorów instytucjonalnych, funduszy emerytalnych, funduszy majątkowych, partnerów z sektora bankowego i innych partnerów kapitałowych. Firma Cromwell jest współinwestorem w przypadku wielu swoich funduszy.

Przykłady naszych funduszy i mandatów można znaleźć na stronie internetowej grupy tutaj. W Europie Środkowej firma Cromwell zarządza aktywami w ramach czterech różnych funduszy i mandatów.

  • Central European Industrial Fund (CEIF) – portfel obiektów przemysłowych na wynajem na dynamicznie rozwijającym się rynku środkowoeuropejskim. 
  • Cromwell Central Europe Diversified Partnership – powstały w 2014 r. fundusz dokonujący inwestycji w sektorze handlowym i biurowym. Początkowo docelowa wartość aktywów brutto wynosiła 500 mln EUR. 
  • Cromwell Polish Retail Fund – fundusz zamknięty obejmujący centra handlowe i hipermarkety w Polsce. W jego skład wchodzi aktualnie osiem obiektów o powierzchni ok. 250 000 m kw. 
  • Wisniowy Business Park – zlokalizowany w Warszawie kompleks biurowy o powierzchni 40 214 m kw., w skład którego wchodzą cztery budynki, zakupiony w 2016 r. razem z partnerem Oaktree Capital Management.